Texty na stiahnutie:


Tu môžete nájsť nejaké moje, alebo aj pôvodné texty piesní, ale aj notové záznamy vokálov.  Texty sú vo formáte PDF. Noty sú vo formáte pre SIBERIUS

Dôležité upozornenie !
Všetky texty, ako aj ostatné súbory obrázky a grafika podliehajú autorským právam a tak ich  použitie môže slúžiť iba pre osobnú potrebu a nesmú byť použité na žiadnej inej stránke či publikácii, alebo nosiči bez písomného súhlasu autora.  Rovnako je zakázané ich ďalšie rozširovanie, kopírovanie ako aj  úprava bez vedomia autora.

Ak vám tu nejaký text chýba a chceli bi ste ho napíšte mi na email: , alebo mi priamo napíšte v kontaktoch. Ak ho mám, dám ho sem.

Skladba Autor
Text
anglický
Text
slovenský
Noty
Siberius
Smer správny mám (This Heart of Mine) J.Smoak,R.Irmen / Vlado Bachratý
Age Jim Croce
Čas let John Starling/Jan Bratinka
Old Train John Denver

Obráť tvár traditional/ján Bratinka


Viem čo ťa trápy (Good Womans Love) Bill Monroe/Jan Bratinka
Dontlet You Deal tradicional

Hearts Owerfloving Brewer Shipley

Used to be Bill Monroe

Take My Home Country Road John Denver

Going Back to Dixie John Hartford
Poznámka:
Na všetky texty, články, grafiku, obrázky, ako aj tabulatúry, texty piesní a midi umiestnené na tejto stránke sa vzťahujú autorské práva a nesmú byť bez súhlasu autora ani ako celok a ani ako ich časť umiestnené na iných stránkach, či publikáciach, použité v prednáškach, alebo ako učebný, alebo výkladový materiál a aj akokoľvek ďalej šírene a kopírované.. Porušenie tohoto pravidla je považované za porušenie autorského zákona.
(c) Ján Bratinka 1992 - 2024